Cadiz vs Atletico Madrid, wynik meczu: 2-0

W meczu 28. kolejki La Liga pomiędzy Cadiz a Atletico Madrid, który odbył się 9 marca o godzinie 15:15 na Estadio Nuevo Mirandilla, to drużyna gospodarzy zaskoczyła faworytów, wygrywając 2-0. Już w pierwszej połowie Cadiz wyszło na prowadzenie, utrzymując swoją przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy Cadiz a Atletico Madrid

Estadio Nuevo Mirandilla był świadkiem emocjonującego starcia, które miało miejsce w ramach 28. kolejki La Liga. Gospodarze, Cadiz, podejmowali gości z Atletico Madrid. Sędzia główny Pablo González Fuertes z Hiszpanii stał na czele tego starcia, które zakończyło się wynikiem 2-0 na korzyść drużyny Cadiz.

W pierwszej połowie to drużyna gospodarzy wyszła na prowadzenie po trafieniu Juamniego w 24. minucie, asystującym zawodnikiem był Rubén Sobrino. Mimo prób, goście nie byli w stanie odrobić strat przed przerwą, co sprawiło, że na tablicy wyników widniał rezultat 1-0 dla Cadiz.

Druga połowa również przyniosła wiele emocji. W 64. minucie Juanmi ponownie wpisał się na listę strzelców, tym razem asystującym zawodnikiem był Javi Hernández, ustalając wynik meczu na 2-0 na korzyść gospodarzy.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Zarówno gospodarze, jak i goście, zanotowali kilka żółtych kartek. W drużynie Cadiz ukarani zostali Juanmi (31'), Rubén Sobrino (48'), Rubén Alcaraz (71') oraz Iván Alejo (90'). Natomiast po stronie Atletico Madrid żółte kartki otrzymali Memphis Depay (30'), Nahuel Molina (52'), Álvaro Morata (62'), Arthur Vermeeren (84') oraz Marcos Llorente (88').

Warto zauważyć, że żadna z drużyn nie zanotowała czerwonych kartek, co świadczy o zaciętości, ale również fair play panującym na boisku.

Po zakończonym meczu, Cadiz czekają starcia z Realem Sociedad, Granadą CF oraz Barceloną, natomiast Atletico Madrid zmierzy się z Interem, Barceloną oraz Villarreal. Kibice obu drużyn mogą spodziewać się dalszych emocji i zaciętych pojedynków w kolejnych spotkaniach ligowych.